LEGÍNOVÁ MÓDA: 4 TIPY, AKO ICH (VKUSNE) SKOMBINOVAŤ

Každá nová sezóna poriadne premieša karty medzi módnymi trendmi. Rozbehnutá jar nebola iná a zo skrine nám vyradila viacero osvedčených kúskov, iné zase pridala. Ako sú na tom legíny? Ich milovníčky potešíme – ostávajú na zozname populárnych nohavíc, ale predsa je tu zmena. Už sa nenosia len tak hocijako, ale vo vhodných a štýlových kombináciách.

Na šport
Jednotkou medzi možnosťami, kedy obliecť legíny, ostáva šport. Na tento účel sú tenké super obtiahnuté nohavice ako stvorené a v tomto prípade ani nevadí, ak k nim skombinujete krátke tričko alebo tielko. Pri aktívnom pohybe sa dodržiava hlavne pravidlo pohodlnosti (aby sa vám dobre hýbalo) a takisto funkčnosti oblečenia. Štýlový športový outfit doladia nielen efektné legíny, ale aj väčšie tielka, mikiny alebo trendové bundy na zapínanie.

S farbami a vzormi
Čierna je síce klasika, ktorá sa ľahko kombinuje, ale tiež prezrádza, že vaša módna odvaha nie je až taká veľká. Ak chcete štýlovo siahať trošku vyššie, skúste to s farebnými legínami, ktoré sú posiate vzormi. Letia nielen rozprávkové postavičky, ktoré zapadajú do hravého trendu tejto sezóny, ale aj kvetiny, abstrakcia alebo len efektné prelínanie farieb. S legínami, ktoré nepôsobia nudne, odpútate pozornosť a samozrejme, urobíte dojem.

Autor: Gabi

Zdroj: http://wanda.atlas.sk/nosia-sa-este-leginy-4-tipy-ako-ich-vkusne-skombinovat/moda-a-krasa/moda-a-trendy/848923.html